Şehirler Arası Kurye |7/24 | 2023 - Şehir Dışı Kurye | Acil Kargo
Bizi Arayın

0544 588 86 04

Çalışma Saatleri

7 Gün 24 Saat

Gizlilik Ve Güvenlik Politikamız

Gizlilik Ve Güvenlik Politikamız


sehirlerarasıkuryemerkezi.com Şehirler Arası Kurye sitemize üye olan, yorum atan ve iletişime geçen ziyaretçilerin iletişim bilgileri gerektiği takdirde onunla iletişime geçebilme açısından sitemizde ve arama geçmişimizde kaydedilmektedir.  Güvenlik ve saygı gereği ziyaretçilerimizin iletişim bilgileri herhangi bir üçüncü firma veya şahıslar ile asla paylaşılmayacaktır, Şehirler Arası Kurye Hizmetleri teslimatı ve hızlı iletişim için kullanılmaktadır. 

Şehirler arası kurye hizmeti ile yapılan yanı sehirlerarasikuryemerkezi.com olarak anılan isim bir Arat Express Kurye Lojistik Nakliye Ticaret. İthalat ve İhracat LTD. ŞTİ olarak Alınan tüm gönderileriniz adresde kuryelerimiz tarafından teslim alınıp diğer noktası olan teslimat noktasına teslim edilmek üzere şehirler arası kurye ile aldığımız tüm hizmetler kesintisiz sağlanmaktadır. Yasa dışı tüm ürünleri ve ona benzer gönderiler firmamız ile taşımamakta. Güvenliğiniz gereği tüm arama geçmişini saklı tutmakla birlikte hukuki bir işlem yapılması durumunda delil olarak göstermek üzere saklamaktayız. 

Ziyaretçilerimizin özel bilgileri kendileri için ne kadar değerli ise aynı şekilde sehirlerarasıkuryemerkezi.com Şehirler Arası Nakliye Taşımacılık Lojistik internet sitesi içinde o kadar önemlidir. Ziyaretçilerimizin sehirlerarasıkuryemerkezi.com sitemiz içerisinde yaptığı her yorum, içerik, görsel girişi kendi çerçevesinde korunmaktadır. Yapılan her yanlıştan ziyaretçi sorumludur. Karşısına çıkabilecek bütün olumsuzlukları ziyaretçinin kabul etme mesuliyeti vardır. Yapılan hata silinse dahi sunucularımızda şifrelenmektedir, gerektiği zaman adli delil olarak gösterilip hukuksal işlemler başlatılabilir.


Online Ödeme

sehirlerarasıkuryemerkezi.com sitesi SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır ve Şehirler Arası Kurye hizmetleriniz için online ödeme bilgileriniz 2 ve 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır.  Online ödeme sırasında doğacak maddi ve manevi zararlardan kullanıcı sorumludur, sehirlerarasıkuryemerkezi.com ve asıl yasal olarak hak sahibi olan ARAT EXPRESS KURYE LOJİSTİK NAKLİYE TİC.İTH.İHR.LTD.ŞTİ sorumlu tutulamaz.


UYARI:

Şehirler Arası Kurye Merkezi ile diğer adı ile Arat Express Kurye Lojistik Kurye Nakliye yasal olarak www.sehirlerarasikuryemerkezi.com sitesine hak sahibi, diğer noktada ise site üzerinde gelen hizmet taleplerinden yasaksız tüm gönderilerin için firmamız emniyet adı altında yapılan tüm kontrol ve gümrük noktalarında mal kaybı ve ziyanı gönderici tarafında karşılanıp ve hiç bir şekilde mesuliyet kabul etmemektedir. 

Siteyi kullanan tüm ziyaretçiler gizlilik politikasını kabul etmiş sayılmaktadır. sehirlerarasıkuryemerkezi.com  sitesi istediği zaman haber vermeksizin gizlilik politikasında değişikliğe gitme hakkını saklı tutmaktadır.

Gizlilik Ve Güvenlik Politikamız

Gizlilik Ve Güvenlik Politikamız